| Alisia03 a întrebat:

Am nevoie de niste idei de nume pentru youtuberi. Canalul meu va fi despre Minecraft si FNaF. Îmi trebuie pana vineri. Va rog!

P.S. poate o sa va abonați cândva la canalul meu tongue

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

IntenseGaming
CraftMine

| Adminul000 a răspuns:

UltraGamer
GamerulManiac
Lectia De Mc
Scz dar nu mai am baterie si trebuie sa trimit repede

| winterdemonsprofile a răspuns:

XxExTreMeQuiCksCopeRxangryGetRekt)

| 20luissa04 a răspuns:

Ce zici de Gigi Becali, Victor Viorel Ponta, etc? big grin pune initialele numelui tau ( exemplu : Nume: Placintar Alexandru Rares apoi: PAR sau ARP, RAP, etc) ori numele personajului tau preferat, sau poate pui nume ciudate ( cum ar fi: PiPi, BooK, etc. Uite: Scrie zodia ta ( exemplu: rac, balanta, fecioara, etc.) Bafta!