| MariaMimi06 a întrebat:

Cine ne poate da niste idei de scurtmetraje pentru canalul nostru de youtube! Vrem idei direct de la public :) Si le vom aplica imediat dupa ce ne relaxam putin! Daca va place ce am facut pana acum abonati-va! Multumim!

https://www.youtube.com/channel/UCdCL9z8iTp5B0CEMfo1CiUw

Zi frumoasa!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sfat: intro-ul e plictisitor, adica treaba cu 3-2-1 si negru ala in care e camera lumini and so on nu isi are rostul parerea mea.
Idei nu prea am, nu imi e specific, oricum mult succes in continuare cu ce faceti big grin.