| iulianus111 a întrebat:

Salut Tpu.Am nevoie iar de ajutoru vostru as vrea sa stiu daca vnad ceva pe net care e modalitatea de plata a cumparatorului sau pentru mine ca cel care imi cumpara produsu sa nu poata afla nimic despre mine?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Cand iti faci un cont pe orice site de vanzare-cumparare, iti pui numele, adresa, etc! produsul trebuie sa fie expediat de tine sau ridicat de tine, de pe acel nume! nu te juca cu date false, poate merge 1 data, dar apoi e politia pe urmele tale! bafta!