| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie si eu de ceva va rog frumos.E jocul ala stardoll e eu sunt la level 46 si nu sunt superstar si e cam greu si sunt hackurile alea eu nu ma pricep cu asa ceva si asa vrea niste site-uri sau programe pe care le-as putea folosi pentru imi pune stardolari si starcoins si puncte star astea functioaneaza pentru ca si alte fete au folosit hackul si au avut multi sd sc si puncte star.Deci daca ma poate ajuta cineva dau funda mersi

1 răspuns:
| ChidoriKing a răspuns:

Ma indoiesc profund ca exista hackuri pentru jocuri pe browser.Ai vazut vreo dovada cum ca au folosit hackuri fetele alea?