| kapsunik99 a întrebat:

am nevoie "urgent" de un raspuns.in imvu am vazut ca multi isi puneau in niste patratele(badges display) niste imagini sau litere. vreau si eu sa imi pun si nu stiu cum.va rog dati-mi un raspuns cat mai repede dau fundita pentru cel mai bun raspuns.
dati va roog azi raspunsul(27.03.2011)

Răspuns Câştigător
| MmMou009 a răspuns:

Ca sa ai propriul badge trebuie sa platesti pentru el...este doar 100.000 credits.

2 răspunsuri:
| popaflavia2012 a răspuns:

Uite aici un link pentru ati face badgesuri daca mai ai intrebari da-mi add la iNgErAsHmIcUlet / FlaviutaTa

| roxana_2492 a răspuns:

Fal la un club