| kapsunik99 a întrebat:

am nevoie "urgent" de un raspuns.in imvu am vazut ca multi isi puneau in niste patratele(badges display) niste imagini sau litere. vreau si eu sa imi pun si nu stiu cum.va rog dati-mi un raspuns cat mai repedecrying dau fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tina_8513 a răspuns:

Dai pe web profile si acolo edit profile acolo spune apload image si dai browse ala asa si cauti o imagine care sa mearga acolo i grija unele nu mer!

2 răspunsuri:
| MmMou009 a răspuns:

Ca sa pui poza in patratica asa cum ai numit-o tu trebuie sa ai un badge mai intai.un badge al tau care te costa happy si dupa iti pui o imagine in functie de marimea badge-ului... 20x20 px 40x40px and so on...

| alexutza_3504 a răspuns:

Probabil ca trebuie sa tio pui asa cum ti-ai pus-o si pe TPU! plzz eu nu stiu cum imi pot pune imagine pe TPU ajuta-ma plzz