| Daria356 a întrebat:

am nimerit o colega la ingerasi, si e putin sofisticata,adica nu ii plac cerceii, lanturile, machiajele etc. Ea e putin baietoasa, sa spunem asa..stiti cumva ce cadou sa ii iau..pana in 20 de lei? Va rog, am nevoiehappy Multumesc

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine zilele astea si daca o cunosti deja, trebuie sa ii stii si hobby-urile. Ii poti lua ceva legat de ele.
Daca nu ajuta asta, cumpara-i un pulover pufos pentru ca e iarna si astfel de cadouri le plac tuturor. Bafta happy