| fgpnato a întrebat:

am o întrebare.
Are ceva daca îmi iau părul de la penis cu foarfeca?
Nu vreau să mă rad cu lama.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-l iei cu ce vrei tu, sau poti sa-l lasi acolo, ca nu face nici un rau, dimpotriva, are menirea lui, de aceea creste acolo.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ceara de epilat e mai buna!

| Goete a răspuns:

Iau se scrie i-au cand lui (ei) îi -i "au aparut", si nu cand iei ceva cate e verbul "a lua", si cu foarfeca ar fi "a tăia"
Sincer u cred ca intelegi ce spun, dar daca esti asa luat, ia parul cu foarfeca numai sa nu iei si puța

| QElenaBoghiu a răspuns:

Taiel cu ce vrei tu!
Ce ne pasa noua dacă îl tău sau nu? rolling on the floor

| ALEXXXL19 a răspuns:

Nu este nici o problemă pa din potriva prea mult strica prea puțin la fel. Jumate jumate