| qieiqpalz a întrebat:

Nu e nimic daca imi tai parul de langa penis cu foarfeca nu? Ma gandesc ca va creste inapoi

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gasesti masini electrice de tuns parul la preturi absolut convenabile, foarte rezonabile de 40-60 de lei care vor putea fi folosite foarte multi ani. Este cel mai simplu, usor si ''elegant'' mod de a-ti aranja freza de la baza penisului. Succes!

| Freya1 a răspuns:

Da ia un big sau o crema si epileazate de tot daca nu ai masina de tuns. Vrei neaparat sa creasca repede inapoi?

| qieiqpalz explică (pentru Freya1):

Nu vreau sa creasca deloc.

| qieiqpalz explică (pentru Freya1):

Nu m-am epilat in viata mea nu sunt prea paros... daca o sa ma tai? ..cree ca trec la metoda de taran cu foarfeca si iau nu de jos de pe la mijloc si tai

| HazelEyes77 a răspuns:

Ai grija sa nu te ranesti cu foarfeca daca te incapatanezi s o folosesti. Parul va creste inapoi evident.

| AlexSalling a răspuns:

Va creste inapoi (va dura ceva) dar daca vrei sa faci asta foloseste masina de tuns. Altfel te poti rani.

| BlueDark a răspuns:

Este igienic ceea ce vrei tu sa faci.Asa mi se pare normal si sanatos.
Dar conteaza si tehnica...Cu foarfecele? Ce naiba, prietene?! Ia si tu o masina de ras...Sau daca nu vrei, macar utilizeaza lama de ras.

P.S. Ai grija ce tai.

| qieiqpalz explică (pentru BlueDark):

Ba acum m-ati speriat ..numai tai nimic...

| BlueDark a răspuns (pentru qieiqpalz):

Tu stii ce naspa se simte o taietura acolo?

| qieiqpalz explică (pentru BlueDark):

Nu si nici nu m.ai vreau 0_0

| qieiqpalz explică:

Apai mama ce va zice. daca cumpar o masina de tuns

| AlexSalling a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nu trebuie sa stie nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Strange bani. Si eu ma intreb acelasi lucru, dar e normal, va intelege ea.