| WonderCC a întrebat:

am o intrebare, as vrea un sfat despre un site. Am vazut o pereche de papuci Adidas si am nevoie de niste sfaturi, daca sunt originali sau daca nu, ma intereseaza dar de cine se pricepe :)

Acesta este site-ul : http://www.hervis-sports.ro/......OR-1916108

Răspuns Câştigător
| Ntrsnot a răspuns:

Toate produsele vandute de reteaua Hervis sunt originale.
Produsele sunt "fake" atunci cand sunt vandute de "distribuitori" fantoma, la preturi neobisnute de mici (ex. Odata am vazut un anunt cu Converse la 50 de lei).
Nu ar trebui sa iti faci griji in legatura cu sau lanturi de magazine ca Hervis.