| Badea_Alexandra_1991 a întrebat:

am o intrebare ce cupluri sau format din serialul "Pariu cu Viata"?
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Cuplurile formate care chiar au recunoscut acest lucru in fata camerelor sunt doar : Raphael Tudor si Sore si bineinteles Vlad Gherman si Cristina Ciobanasu.
Sper sa se formeze si altii.
A si sper ca bineinteles ii sti pe Adela Popescu si Radu nu? Adica in film profa de muzica si profu de sport

| Badea_Alexandra_1991 explică (pentru Viviluka):

Multumes,frumos! Dar Adela Popescu si Radu Valcan nu sunt deja impreuna?big grin

| Viviluka a răspuns (pentru Badea_Alexandra_1991):

A baa da.