| elll a întrebat:

Am o intrebare, cum se fumeaza?

Răspuns Câştigător
| Dayaniss a răspuns:

Iei una bucata tigara, o bagi in gura, o aprinzi si tragi in piept. nasol e ca la inceput ametesti. nu`i numic greu. incearca si o sa vezi.
funda? puppy dog eyes

18 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Fumatul dauneaza grav sanatatii!

| SamSon a răspuns:

Aprinzi tigarea si tragi din ea

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsa_3512 a răspuns:

Asta-i întrebare de baraj!? thinking

| elena999 a răspuns:

Pui tigara la gura, respiri(din gura), iai tigara din gura si suflii.

P.S. Nu fumez!

| cineva1 a răspuns:

Ciudata intrebare.Pur si simplu tragi din tigara, iar dupa tragi in piept ca si cum ai inspira aer pe gura. Sper ca ai inteles...

| Damasc a răspuns:

Incerc sa ma abtin ca e sarbatoare si e mare pacat sa vorbesti urat sad

| iccabelldia a răspuns:

Eu fumez de la 5 ani ca mi-a dat sora mea, acum am 12 ani si pot sa ma las oricand vreau dar tot cateodata ''imi e pofta''.si cum au spus ceilalti aprinzi tigara si tragi din ea pur si simplu cum ai trage aer in piep cand inotzitongue vot?

| Christtine a răspuns:

Mai bine lasa tigarile ca nu`ti aduce nimic bunwinking am 3 ani de cand fumez si nu`s mandrahappy cheltui banii degeaba si nici nu poti s te abtiiwinking
Dar iti zic, pentru ca este corpul tau.
Bagi tigara cu filtrul in gurahappy o aprinzi si in momentul ala tragi in piept. exact cu ti-ai lua aer sa te duci cu capul la fundul bazinului. sh il dai afara. Daca te ineci, incearca ca nu vomitihappylaughing)))

succes!laughing)))

| TropicalStorm a răspuns:

Deci pe cuvantul meu. din toate intrebarile aici am vazut cele mai multe raspunsuri laughing). duda? aprinzi tigara. o bagi in gura tragi din ea. ca si cum ai respira aer normal. unii ametesc la inceput altii nu. la mine din prima tigara care am tras'o m-a bagat prietenu meu sa trag cat pot de multlaughing dar nu am ametit big grin acum depinde de persoana big grin bafta la fumat kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunci pachetul de tigari la container si le dai foc, iti iei un kil de fructe si faci suc din ele, pe banii de tigari.

| mydarkestdays a răspuns:

Pai simplu! cu gura!

| foca_3903 a răspuns:

Cu gura. tu pe ce planeta ai trait extraterestra mica si frumoasahee hee)

| cnaibig a răspuns:

Stupid people :*!

| crazystorm a răspuns:

Iei tigara in mana si tragi in tine laughing

| awesometron a răspuns:

Nu te apuca de fumat pentru ca is ca si drogurile si nu te poti opri si faci risipa de bani

| Andrutss a răspuns:

Mai bine nu incerca!

| robbinson a răspuns:

Cum se fumeaza? imediat intrebati si cum se baga in vene si chestii din astea...