| oCiudata a întrebat:

am si eu o intrebare:
Ce parere aveti despre fetele care fumeaza?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| airam a răspuns:

Desi nu e un lucru tare sanatos si bun.fiecare face ce vrea cu viata lui:-? nu cred ca doar baietii au voie sa faca anumite lucruri:)suntem egali in drepturi:)si sincer mie nu mi se pare un lucru atata de "wowwwww" ca o fata fumeaza pentru ca ori e fata, ori e baiat tot aia e chestia asta cu fumatul:)mai mult trebuie sa te gandesti la sanatatea ta :) ce spun ceilalti e mai putin important:) cand fumeaza o fata li se mai pare exagerat in vremurile de astazi doar celor foarte incuiati la minte:*

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

O parere foarte proasta...

| bianca19995 a răspuns:

Nu e bine sa fumezi indiferent daca esti fata sau baiat. Fumatul iti distruge viata.

| ella2o a răspuns:

Niciuna. Nu am judecat si nu voi judeca NICIODATA oamenii dupa categoria fumatori/nefumatori. Sincer din partea mea pot fi fumatoare inraite pentru ca nu ma intereseaza.Nu tigara il face pe om, sunt alte lucruri mult mai importante. Fumatul e un viciu, nu e un lucru care te influenteaza [cum sunt drogurile].winking

| Arekandera a răspuns:

Ce treaba are caracterul unui om cu fumatul? nu putem sa-i punem eticheta unei femei doar din simplul motiv ca fumeaza! cui nu-i convine, sa nu stea pe langa fetele care fumeaza! nu inteleg ce unde provine indignarea asta! inainte sa-i judecam pe cei din jur, ar trebui sa ne masuram gradul de frustrare.si da, eu sunt o fumatoare si cred ca *din cauza asta*am o familie frumoasa si multi prieteni alaturi, chiar daca multi dintre ei nu sunt fumatori.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Si eu am fumat si sunt intreaga sunt tot om am 2 maini ca voi, 2 ochi albastri day dreaming, am 2 picioare, un creier sanatos nu ca unii waiting
Deci sunt de acord cu ele happy thumbs up

| WOLVERINE_1558 a răspuns:

Vomit si imi vine sa le omor

| Vladuthz a răspuns:

Prietena mea cea mai buna fumeaza si e fff de treaba spre deosebire de alte fete, nu trebuie judecata dupa tigara, pot fi fumatoare de treaba sau fumatoare cu impresii exact ca si fetele care nu fumeaza

| dotea_5137 a răspuns:

Auziti mai desteptilor daca nu va place nu va uitati, de ex eu fumez si prietenul meu stiti ce mi-a zis ca mai bine decit sa fumez pe ascuns mai bine de fata lui asaca nu judecati o persoana dupa acest fapt a si inca un lucru daca fumeaza nu inseamna ca e pitipoanca sau curva etc.