| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare dar va rog sa nu fiti rautaciosi; intrebarea ar fi e normal sa ma simt asa suparata si sa imi mai vina sa plang si nu stiu cum sa spun dar ma simt folosita si singura deci e normal, e doar o perioada a adolescentei?

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Da este normal sa simti asta pentru ca iubesti.E un sentiment urat l-am simtit pe pielea mea si il mai simt uneori e greu dar trebuie sa treci peste.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Majoritatea oamenilor nu sunt tocmai fericiti cand sunt folositi.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Este ceva normal. Cu toţii trecem prin momente grele, peste care cu greu trecem cu capul de sus. Te sfătuiesc să te eliberezi şi să ieşi şi tu cu prietenii, să vă distraţi şi poate îţi va trece supărararea. Sper că te-am ajutat şi noroc! happy

| Stanciu_Corina_1992 a răspuns:

Daca aceasta stare de singuratate se manifesta in preajma persoanelor apropiate nu este normal, ele ar trebui sa fie cei langa care te simti protejata si increzatoare.
Parerea mea este ca nu vei scapa de mica ta stare sufleteasca pana nu vei descoperi exact motivul care te face sa te simti folosita.