| unsimplubaiat123 a întrebat:

Salut, TPU! Am o intrebare extrem de importanta. Azi vreau sa ii iau iubitei mele un trandafir de v-day.
Stiti cumva daca florariile au un program special azi?(adica daca respectiva florarie era inchisa de obicei sunt sanse ca acum sa fie deschisa?)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ar fi sa mergi sa verifici. Magazinele au program pana la ora 21, nu stiu ce sa spun de florarii. Ma gandesc ca acum ar fi deschis cu ziua asta speciala, fac si ei un ban.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unele da, altele nu. Sunt amuzante intrebarile astea in care unii cred ca pe TPU userii citesc ganduri si stiu informatii telepatice