| Florin_Dacian_1995 a întrebat:

Nu stiti un program pentru android cu care pot sa spionez telefonul iubitei mele.
Funda

Răspuns Câştigător
| Anonimul8297 a răspuns:

1. Este ilegal.
2. Sa spionezi, in ce sens? Sa vezi ce mesaje primeste/da? Sau sa o monitorizezi GPS?
Pentru ca sa vezi ce scrie/primeste, am vazut ca exista un program "KeyLoger" pentru telefon, insa costa si nu am avut niciodata nevoie. Poate fii teapa.
Pentru a o urmarii prin GPS exista o aplicatie, insa ea trebuie sa-si dea acordul in aceasta privinta. Si aceasta costa