| LeonardRoller a întrebat:

Stiti trucul ala magic ca atunci cand ard un trandafir de hartie apare unul real? Cum se face? Da se poate sa-mi dat-ti un video cu tutorialul trucului sa sa faceti voi un tutorialwinking! Funda + Multumesc anticipat!
P.S.: Vreau sa-i fac trucul iubitei melewinking!

1 răspuns:
| FlaviusDaniel a răspuns:

Da. Eu cred ca este un trandafir normal cumparat pe care il infasori tu intr-o hartie si dai foc...scuturi de el cand vrei sa se stinga focul si il dai iubitei happy
Nu stiu..probabil ar trebui sa pui ceva pe hartie sa arda cat mai repede, dar numai pe hartie