| Andrei9d a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru care raman recunoscator pe viata. Prietenei mele ii place culoare mov si trandafirii. As dori sa ii fac cadou un trandafir mov dar nu stiu unde pot gasi in bucuresti trandafiri mov. Daca stiti vreo florarie ceva unde sa gasesc va rog sa imi spuneti. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| EuAndreea a răspuns:

De ce sa fie trandafirul mov... poti sa ii daruiesti unul normal caruia sa ii legi o fundita mov(e singura modalitate de a le face pe amandoua, ianafara de chestia cu cerneala---incearca dar poate asa se va ofilii)

3 răspunsuri:
| Missy a răspuns:

Vopseste-l movlaughing

| Guster a răspuns:

Piata Cosbuc (piata de flori) sau piata de la tineretului au o varietate de flori.succes.

| verdiNEBUN a răspuns:

Foarte frumos.
Daca-mi amintesc bine, iti recomand urmatoarea chestie.
Ia trandafir, pune-l intr-o vaza, apoi toarna in apa o rezerva de stilou de culoare mov.
In cateva zile, trandafirul absoarbe apa colorata mov iar petalele au culoarea dorita :p

stiu ca mergea asa cu negru, de ce nu si cu mov?

succes!