| PINKPERX2 a întrebat:

Salutare, vreau sa ii iau un martisor si un buchet mare de lalele iubitei mele, pentru ca mi-a spus ca ii plac mult cand am trrcut pe langa o florarie, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In legatura cu florile da. In locul martisorului, mai bine ii iei gen o bratara din snur de martisor. Mi se pare mult mai dragut si mai bun de dat iubitei.
O seara placuta!

| drogh a răspuns:

Mi se pare foarte dragut gestul tau. Cu siguranta o vei impresiona! :3 Succes

| Madayna a răspuns:

Foarte frumos gestul tau.