| AlexDan100 a întrebat:

Salut, TPU am o intrebare, imi puteti recomanda si mie o tigare electronica cu aburi(vapori de apa) la un pret mai accesibil?

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Cunosc problema... insa iti recomand sa vezi o radiografie a unui pacient cu cancer la plămâni, apoi cand vei vedea o astfel de prostie ce te îmbolnăveste o vei uri si in poze cand o vezi. Daca nu te-am convins, atunci arunca si o privire la tuburile de oxigen de langa paturile bolnavilor de boli pulmonare sau la mastile permanente ce le poarta ca sa mai poata vedea o zi cu soare... Alex, esti tânăr - merita sa mori devreme? Mai gandeste-te! Numai bine!