| dannyjoker7 a întrebat:

Am o intrebare importanta cel putin pentru mine laughing. Se mai poate schimba diriginta unei clase din semestrul al 2 lea daca schimbarea este dorita de parintii elevilor. Multumesc anticipat pentru raspunsuri

9 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Se poate, daca este o scoala normala [big grin]
Bafta!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca se face o sesizare semnata de mai mult de jumatate din nr.parintilor elevilor clasei respective, cu expunerea unor motive privind incalcarea regulamentelor scolare ori a unei atitudini necorespunzatoare, se poate adresa conducerii scolii.E bine ca sa se organizeze intai o sedinta cu directorul scolii, pentru o documentare reciproca asupra problemei in cauza.Imi poti indica macar cateva argumente si despre ce clasa e vorba?

| WhiteLover a răspuns:

Logic.daca toti parintii merg la director sau fac o cerere semnata de toti, da

| Paoo a răspuns:

Se poate sigur, daca toti parintii merg la director se rezolva.

| SwettieNicki a răspuns:

Din pacate nusad Si clasa mea a vrut sa o schimbe...

| marianyonutz93 a răspuns:

Eu cred ca se poate, daca sunt mai multi parinti se poatewinking

| dannyjoker7 explică:

sad

| laduqu a răspuns:

Da cred ca se poate dar trebuie vorbit cu directoarea si asa mai departe dar presupun ca vreti sa o schimbati pentru ca sa purtat urit cu voi asa ca ati putea sa va plingeti directoarei ca sa fie sancionata

| KingOfTheWord a răspuns:

Sigur nu