| LauBau a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu diploma de bacalaureat. Eu o sa fiu plecat la facultate in alt oras intr-o saptamana de acum. Poate sa imi ridice unul dintre parinti diploma sau este necesar sa merg eu in persoana?

1 răspuns:
| GabyAlexa a răspuns:

Trebuie sa mergi tu, Din cate imi amintesc iti trebuie buletinul pentru a o ridica. Iar daca diploma ta nu este gata poti cere o fisa in care se mentioneaza ca ai luat bac-ul, iar cand vei lua diploma de bac, poti inlocui fisa provizorie cum ca ai luat bac-ul.