| bleakk a întrebat:

Am o intrebare legata de site-ul likelo. com (care face likeuri la status/feeduri/poze).M-am uitat atent la multe tutoariale in care aceia faceau 120-130 de like in cateva sec, iar eu am facut max 45-50 de like la un status.Va intreb:de ce? stiti vreun alt site autoliker pentru poze/like sau daca nu spuneti-mi ce are likelo.

1 răspuns:
| sandu94 a răspuns:

Stii sa folosesti likelo, ajuta-ma putin ca intampin o problema, please?! alexandruvoronae id meu de mess