| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai mult decat trista.
De ce imi este,, scarba" de alti oameni? Adica am o senzatie foarte bizara cand ma uit la altcineva si vad ca are o fizionomie total diferita de a mea.Cand ma gandesc ca as face dragoste cu cineva ma ia un fel de scarba,adica se fac schimburi de hormoni si etc (asa am inteles),si cand sarut pe cineva nu ma pot bucura deloc de moment,fiindumi cumva scarba ca fac schimb de saliva cu cineva.Mi se pare ciudat si nu stiu de ce simt asta, chiar din orice. Oare de ce gandesc si simt asa.Acum in adevaratul sens al cuvantului as vrea si eu sa pot saruta cu pasiune si sa nu am asemenea ganduri/inhibiti.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| asdf2kpower a răspuns:

Aia e. O să mori asexual.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un om cu o capacitate intelectuala sub medie, nu este capabil sa inteleaga oamenii si nici relatiile interumane, raportand totul la "gradul lui minimal" de inteligenta.

| SupMates a răspuns (pentru Violleta2022):

Si cu ce ma ajuta asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru SupMates):

Vei intelege cand vei mai creste!

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai probleme la mansardă. Încearcă să rezolvi dezordinea la un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-mi place mie de astia care emit pretentii absurde din partea altora si se declara superiori si scarbiti de restul lumii, dar cand se apuca sa scrie, se termina smecheria.
De tine nu ti-e scarba?

| SupMates a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu ai priceput ce am vrut sa transmit, si da, mie scarba de mine dar nu am ce face, in orice caz ma plictisesc oameni ca tine care cauta defecte in oricine.

| anonim_4396 explică (pentru SupMates):

Ai vrut sa trasmiti ca ai OCD dar e paradoxal, pentru ca nu esti obsedat si de felul cum scrii.
sotto, ca e si greu sa vad ceva ce iese in evidenta.
ma screm rau de tot sa caut defecte.

| SupMates a răspuns (pentru anonim_4396):

? daca tot te scremi sa imi spui daca iese unu mare, btw mersi de informatie

| SupMates a răspuns:

Multumesc celor care au raspuns big grin, nu pot alege un castigator, toate imi sunt utile.

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru SupMates):

Cati ani ai? Conteaza mult si varsta ta in ecuatie. In genere baietii devin interesati in fete abia dupa 13-14 ani.

| SupMates a răspuns (pentru Djsjuajsjsj):

16 ani

| Docmiau a răspuns:

Relax. Încă nu ai găsit persoana potrivită. Înainte de tandrețuri evalueaz-o bine, discută cu ea, vezi de ce este în stare.
Este posibil să fii sapiosexual şi abia acum se manifestă la tine.