| Numepubliccasavadalumea a întrebat:

am o intrebare pentru elevii din Tulcea.
Eu acum sunt in clasa a 8-a si as vrea mai mult la Delta Dunarii pe economic decat la Ion Creanga pe filologie, dar am auzit de economic ca e destul de slab.
Ce parere aveti despre aceste licee si daca sunteti la unul din ele imi puteti spune cum este?

1 răspuns:
| Dana1999 a răspuns:

La oricare liceu ai fi, Iti spun din experienta de viata ca nu vei lua bacul daca nu te intereseaza si nu vei urma cursuri superioare daca nu iti doresti asta. La liceu intra multi dar puțini realizeaza ceva pentru că uita de ce merg in fiecare zi la scoala si ca va veni o vreme in care va trebui să produci bani.