| wolfmaster a întrebat:

am o intrebare poti schimba o parola de darkorbit doar cu ID sau alt ceva?fiindca mi-am uitat parola de la mail si am mare nevoie de ajutor ca sa schimb parola

1 răspuns:
| 99adada a răspuns:

Lasa-l naiba de cont ca-ti dau eu ceva:trimite SMS la 7465 cu textul BIG10152011, dar sa nu uiti dintre spatiul dintre big si 10152011, l-am descoperit si este pentru uridium dai de cateva ori si te trezesti a doua zi cu 100.000. uridium. Dupa ce dai de doua, trei, patru ori trimiti sms cu numele contului. Este simplu.Si vreau sa te ajut deoarece si alti m-au ajutat pe mn.Noroc si bafta.Contacteazama daca ti-a mers.