| guner2001 a întrebat:

Am o intrebare, va rog sa o luati in seama.Mi-am descarcat recent jocul Scribblenauts Unlimited si am o problema.Nu am sunet de nici un fel, am nevoie de ceva numit "audio.p". Deci daca mai are cineva Scribblenauts Unlimited il rog sa imi dea un link de download pentru acel fisier.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexandruManase a răspuns:

Ia alt joc să nu te complici cu fişierul ce lipseşte, poate e ceva outdated şi îţi dă crash.

3 răspunsuri:
| AlexandruManase a răspuns:

Ai jocul piratat?

| guner2001 explică (pentru AlexandruManase):

Da

| AlexandruManase a răspuns (pentru guner2001):

Ia alt joc să nu te complici cu fişierul ce lipseşte, poate e ceva outdated şi îţi dă crash.

| guner2001 explică:

Am incercat pe 5 site-uri diferite, dar ce ziceam eu este ca stiu problema, dar am nevoie de fisierul "audio.p" ca la instalare nu mi l-a pus