| PepsiCocaCola a întrebat:

Vreau sa imi fac facebook si nu stiu ce nume sa imi pun. Ma numesc Ion Alexandru.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune numele tau real si atat.

| zDenYz a răspuns:

Buna poti sa-ti pui numele Ionutz(simplu) sau daca vrei mai lung Ionutz Alecss

| FUCKy0u a răspuns:

Poti sa-ti pui Alex Alex sau ceva de genu daca nu-ti place Ion. Daca-ti place poti sa-ti pui Ion Alexandru sau Alexandru Ion. Oricum eu zic ca tot numele tau sa-l pastrezi si sa nu pui chestii de genul Yo Alex sau Alexutzu sau geva de genul asta. Sper ca te-m ajutat

| EmyEmyy a răspuns:

Ionuut>
sau Alexandru Ion sau Ion Alexandru
nu prea conteaza stii?
Sper ca te-am ajutat...

| rico1991 a răspuns:

Parerea mea este sa folosesti numele tau real deoarece o sa te ajute mai incolo, la scoala, liceu, facultate :? o sa fie penibil sa apari cu un nume gen : BOSS DE BOSS; valoare de nu stiu care...
NUMELE TAU ESTE CEL MAI IMPORTANT! trebuie sa fii mandru d enumele pe care il porti si de familia ta! SUCCES
PS. FACEBOOK-ul este un site cu foarte multe lucruri bune dar si mai putin bune asa ca ai grija ce prieteni iti faci si ce urmaresti altfel vei suporta consecintele