| adrianionescu a întrebat:

Am o mare problema, daca imi sterg definitiv contul dupa Facebook, dupa cele 14 zile cand el se sterge, imi pot face alt cont cu aceiasi adresa? si cel mai important, pot sa reutilizez numele de utilizator pe care il aveam gen: https://www.facebook.com/*************?

Si pe pagina de Like-uri la fel, pot sa reutilizez numele? Mercii mult

Răspuns Câştigător
| RaulRaul17 a răspuns:

Da, la ambele...si eu mi-am sters contul.am facut altul pe aceeasi adresa dar nume schimbat.insa sunt 100% sigur ca merge si numele happy. funda?big grin

1 răspuns: