| Helloimys a întrebat:

am o MARE problema... faza e ca mai demulti eu si o prietena ne-am facut un "cont comun" si ne puneam in lista prietenii de obicei care ne enerveau pe noi si eu l-am pus pe un coleg care dupa ce a vb cu min s-a cam "indragostit"oricum am teminat-o repede cu el sperand sa nu-si dea seama ca-s eu ok intr-un bun final a aflat ca tot sunt eu,dar ce e cel mai important e ca la fb lui o coreeanca ii comenta pozele si spunea tot felul de chesti cum ca:"asa dragut imi place"et, dar ea i le spunea in coreeana(dar puteai traduce simplu prin google translate) si acum da vina pe mine cum ca eu as fi fata aia dar normal nu sunt eu ba chiar n-am nicio legatura cu asta..ma gandesc ca poate e o prietena sau altceva nu stiu chiar ce sa fac eu ii zic in continuare ca nu sunt eu dar el nu ma crede ca dupa poveste aia de demult zice ca mint si tot felul de chestii si acum sincer n-am habar ce sa fac chiar nu stiu, nu stiu cum sa-i demonsrez ca nu sunt eu si n-am niciun habar...idei va rog! cea mai buna FUNDA!

1 răspuns:
| Ryuuzuka a răspuns:

In ce te bagi si tu laughing, daca nu stai cuminte.Nah asa iti trebuie daca faci chestii din astea.Nu stiu cum dreaqu te prinde pe tine de fiecare data laughing.Ei,lasa-l in pace,sa creada cum vrea. Si coreeana aia,chiar n-ai fost tu? Ce treaba ar avea ea cu romanii,dar daca zici tu asa,bine. Incearca si tu sa te scoti, ca n-ai fost tu, dar sa nu insisti prea mult, ca va deveni banuitor b-), si cine stie poate va zice da, doar sa scape de gura ta laughing. Acuma da funda mai repede.