| MeMeMe97 a întrebat:

Am o mica problema cu aplicatiile pentru mobil.
Netul pe mobil imi merge bine, dar cand iau aplicatii pentru Mobil gen 'Facebook Mobile', imi zice ca nu merge din cauza conexiunii la net; desi daca intru pe Facebook, twitter de pe Google imi merge. Nu ca ar fi o problema mare, dar aplicatiile pentru mobil merg mai repede. O fi din cauza telefonului? Telefonul meu este Samsung Marvel! Thanks in advice!

1 răspuns:
| Cipri1993 a răspuns:

Incearca si descarca versiuni mai noi de programe... big grin

funda?