| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am o pagina de Facebook si vreau sa o cresc, adica sa am mai multe like-uri. Am auzit ca exista generatoare de like-uri si am cautat, am gasit unul: http://likenonstop.weebly.com/ Poate sa imi spuna cineva daca merge sau daca imi fura contul?

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Si ce? Pe o pagina de fb nu o face mai atractiva nr de like-uri si ce posteaza.

5 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Degeaba ai like-uri daca n-ai talent...

| TheKillerOfKillers explică (pentru DomnişoaraClannad):

Am si talent -_-

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Daca chiar aveai primeai like-uri moca, erai apreciat, nu stateai sa cersesti like-uri pe TPU.

| TheKillerOfKillers explică (pentru DomnişoaraClannad):

Pagina e noua... -_-

| TheKillerOfKillers explică (pentru DomnişoaraClannad):

Ai dreptate.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Si ce? Pe o pagina de fb nu o face mai atractiva nr de like-uri si ce posteaza.