| GreenB0y a întrebat:

Am o problema cu jopcul Naruto Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst...Se incarca foarte greu, desi jocul merge perfect stau cate 5 minute sase incarce, e de la sistemul meu sau e vreun defect al jocului? Trebuie sa precizez ca instalarea a durat 2 ore jumate =]]

1 răspuns:
| Geryking a răspuns:

Daca jocul este Multiplayer atunci nu ai viteza internetului destul de mare.
Si daca jocul nu este Multiplayer atunci ori este incarcata memoria ori ai probleme cu Software-ul ori nu rezista calculatorul cu placa video cu Hardware-ul...