| MixTape a întrebat:

am o problema la calculator dau sa fac mai tare sonorul si tot nu merge merg boxele dar foarte incet! Ce fac Dau funda Gigant! Sry pentru Categorie dar alta nu am gasit!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

In stanga la ceasul din taskbar ai un mic difuzor... apasa-l, si vezi daca esti dat volumul la maxim!
Incearca sa dai click si pe mixer si da volumul la maxim peste tot!

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

In bara e un difuzor acolo daca e la maxim ar trebui sa dai un clik acolo si sa vezi daca sunt la maxim acolo la volum control

| MixTape explică:

E la maxim nu merge!