| Cory_Coryna_1999 a întrebat:

Am o problema mare! Am boxe bune la calculator, dar sonorul calculatorului nu se aude! Nu pot asculta muzica pe YouTube, nu pot auzi nimic la el, chiar daca boxele merg... De ce? Ce trebuie sa fac ca sa mearga? Imi puteti da un sfat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza driverul audio la pc sau schimba placa de sunet

| Utilizator1234 a răspuns:

Ce model de boxe ai? (ca daca spui ca-s bune dupa parerea ta, nu ne ajuta cu absolut nimic). Ce placa audio ai (integrata/dedicata)? Ce sistem de operare folosesti? Ai incercat boxele pe alt calculator? Ai incercat alte boxe/casti pe calculatorul personal?