| Laurentiu_Cazan_1997 a întrebat:

Am o problemasad. Stiti ca sambata sau afisat rezultatele de la evaluarea nationala si am vazut ca am luat 3, 40 la romana si 5.30 la mate.De sambata parintii mei is tot suparati pe mine si zic ca i-am facut de rusine ca daca cinev INTREb DE NOTELE mele sa le zic lor ca li prea rusine.Ce sa fac sa nu mai fie suparati.Varog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Ce s-a intamplat s-a intamplat, acum nu-ti mai poti mari notele sad. Spune-le ca iti pare rau ca i-ai dezamagit si ca...nu stiu te vei revansa si vei invata mai bine de acum incolo.Cu timpu o sa le treaca supararea, deci nu te mai stresa! happy

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu mai poti face nimic acum. Deja ai facut ce era mai rau: nu te-ai pregatit.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu ai ce să faci.
Aşa sunt părinţii, supăraţi pe moment dar după un timp le va trece.
Asta este!
Spune-le că îţi pare rău şi că nu ai fost bine pregătit iar altă dată vei munci mai mult.
Pa-pa.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Ee,asta e, eu am luat 3.50 la mate

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Zile ca a fost greu sau ca nu ai fost pregatit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți să faci nimic.
O să treacă timpul și o să uite, ești băiatul lor, nu o să stea prea mult timp supărați pe tine.
Dar totuși ai putea să te prefaci că ești bonlav, stai o zi întreagă în pat. Și atunci o să le fie milă de tine, și tu îi întrebi: m-ai sunteți supărati pe mine? puppy dog eyes
Baftă!

| Allison09 a răspuns:

Pai... cam nu poti face nimic decat sa te straduiesti de o nota mare la urmatorul examen ca sa "mai uite" si la liceu sa fii foarte bun altceva cred ca daca vei invata bine cu timpul le va trece.