| Shinobi589 a întrebat:

am si eu cont pe de cateva ore pe (TPU)si nu stiu sa pun o poza de profil. Ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Da la ''setarile contului meu'', apoi dai in jos, pana ajungi la '' electeaza imagine profil''. Dai pe ''choose file'' si alege imaginea, apoi dai la ''salveaza profilul''.
Bafta!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ţi schimba poza de profil trebuie să intri la "setările contului meu"- - ->"editare profil", click pe "selectaţi fişierul", alegi imaginea din calculator şi click pe "salvează".

"02.Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola)."
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
O seara buna.

| Curious1324 a răspuns:

Sud in dreapta, scrie cu portocaliu, dai pe setarile contului si trebuie' sa-ti apară alege fișier. Dai acolo, si alegi poza, apoi dai salvează modoficarile

| ChristinneMih a răspuns:

Pune-ti o poza cu tine sau daca nu vrei poti sa pui o poza artistica ce te reprezinta. happy