| SEBARCELONA a întrebat:

am si eu o intrebare:ce trebuie sa fac ca sa am patratele fara sa iau nici un fel de pastile? Fac exercitii dar n-am un program anume. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Hiye a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=U-XWhwwJ7dw
incearca acest program, iar dupa o luna il schimbi cu nivelul doi, incearca sa ai o perna langa tine in timpul pauzelor o pui sub cap, aceste exercitii solicita putin si gatul iar daca nu ai antrenament o sa simti ca te doare.Incearca sa le faci cat mai corect! Bafta

1 răspuns:
| Ivanovicius a răspuns:

Nu trebuie sa ai un program bine definit, dar iti pot da un sfat: creste doza in fiecare zi. Azi 5 genoflexiuni, maine 10, poimaine 15 si tot asa. E cel mai bine! Nu trage tare de la inceput daca nu esti obisnuit. Nu poti slabi dintr-o data, faci lucrurile treptat.