| xRallu a întrebat:

am si eu o intrebare despre metinbig grin, joc un metin pvm si vreau sa imi fac o samanca- zmeu...acum...intrebare este : ce pun pe itm? sa fiu bunabig grin

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Pai daca pe acel server ai acces la al 6-lea si al 7-lea bonus,pune monstrii si inteligenta,iar bonusurile normale, inteligenta, rezistenta la otrava(pentru cand o sa bati in v2),orci(pentru bo),semi-om(pentru setao) si diavol/vampiri pentru dt.
Eu zic sa-ti faci mai multe randuri de iteme,prima data te bonusezi full orc(pentru ca la inceput bati la bo), dupa schimbi cu rezistenta la otrava (sa nu lipseasca int-ul), dupa ce ai terminat cu v2, normal te muti in v3, asa ca iti va trebuii semi-om(semi-omul functioneaza pentru setao).
Deci iti faci 2 randuri de iteme,unul pentru cand bati sa cresti si unul cand vrei sa faci dt-run(pentru asta iti trebuie full vampiri si diavol)winking
A,si in caz ca se gasesc in shopuri roua alba,rosie,verde, portocalie si albastra, nu ezita sa le folosesti! Mai ales roua alba care iti da intre +40 def. si +200 def, depinde cum iti cade.Roua rosie iti da sansa de critical, roua portocalie sansa unei lovituri patrunzatoare, cea albastra valoarea atacului intre 40 si 200, iar cea verde(ea foloseste la pvp) iti da rezistenta la magie!

ps: Cum se numeste serverul pe care joci? Eu tot caut un pvm bun, dar nu gasesc...
(scuze pentru posibile greseli de scriere)

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Mersi winking

| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Dai funda :d...: de obicei la saman se punde inteligenta. testeaza mai intai cu inteligenta asp raspuns.( PSSSS. fa ce fac eu. puen itemele pe tine fara bonus si vezi cat iei si apoi bonuseaza cu inteligenta si sa vezi apoi ) te rog daca te-am ajutat funditawinking

| xRallu explică:

Pai se numeste Metin2 style e superbig grin...momentan este in lucru se va deschide in cateva ore sau maxim o zi:d