| Alexutsa_2737 a întrebat:

Eu acum 2 saptamani am ramas singura acasa cu varul mau si el a plecat si dupa vreo 2 ore a venit acasa insotit se un tip. El a mai stat vreo 10 minute si a plecat si tipul ala a stat cu mine si am inceput sa vorbim si la un moment dat sia spus ca se afla aiai ca la platit pe varul meu ca sa se culce cu mine. Eu atunci mam speriat, si am tipat si mi-a spus sa nu imi fac griji ca nu o sa se atinga de mine. Si am tot stat si am stat pana la vreo 2 dimineata si am vorbit si la un moment dat mi-a cerut umarul de telefon si ID de mess si toate cele. Eu am stat cu el si ne-am imbratisat si el a incercat sa ma sarute, dar nu l-am lasat. La un moment dat l-am intrebat cati bani i-a dat varului meu pentru cateva ore petrecute cu mine si a spus ca 100 de euro. El mi-a spus ca nu ii pasa de banii aia si ca el a vrut doar sa discutam ca ma place mult. El este doar cu 3 ani mai mare ca mine si foarte dragut. Eu cred ca ma place nu doar pentru corpul meu ci si pentru frumusetea mea. Eu as vrea sa am o relatie cu el, dar nu stiu cum sa procedez. Adica el l-a platit pe varul meu ca sa se culce cu mine. Si eu as vrea sa ii spun mamei mele despre ce s-a intamplat in acea noapte, dar mi foarte frica ca o sa ma bata varul meu. Deci ce pot face sa nu mai traiesc cu rica in san ca varmiu' ia bani de pe urma mea si cum sa ma cuplez cu acel baiat?

1 răspuns:
| viorellei1 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic despre descrierea ce ai facut-o.Dar suna prima data a bordel si la urma se lasa cu o dragoste intre voi.Io sic ca varu tau tea vandut (scuze), dar asa sa infiripat si srelatia ta cu baiatu respectiv.Nu il vad vinovad pe platitor si poate vat un gest frumos din partea lui ca nu te-a fortat sa intreti relatia cu el.Dar sa stii ca daca el a platit sa se culce cu tine, vor urma si alte fete sa fie platite.Acu decide tu.Si mai iti zic o vorba un baiat sarmat nu trebuie sa plateasca ca sa se culce cu o fata, trebuie sa o cucereasca.