| Sharky09 a întrebat:

Am si eu o intrebare pe care as vrea sa o adresez celor de aici care sunt acum in clasa a8a si care sustin aceste testari nationale! As vrea si eu sa stiu cam cand se termina treaba asta cu admiterea la liceu ( dosare de inscriere, examene si tot ce trebuie ) pentru ca vreau sa plec in vacanta in alta tara, si nu doresc sa apara probleme si sa nu pot fi admis la liceu!
Va multumesc si astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| r0by2oo9 a răspuns:

Si eu sunt clasa a 8-a, dar nu stiu nici eu prea bine, evaluarile sunt pe 20 si 22 iunie, dar rezultatele finale se dau pe 27(dupa contestatii), cred ca dosarele se depun dupa asta, nu stiu cat dureaza, ar trebui sa vorbesti cu dirigintele/diriginta, poate stie mai multe

1 răspuns:
| RominaMaria96 a răspuns:

Testele nationale se vor da pe 20 la romana si 22 de matematica in urmatoarele zile contestatiile, iar de pe 28 -30 inscrierea la liceu.Cel mai bine intrebi un cadru didactic daca vrei sa fi sigur funda?