| bogdan88 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 8-a si as vrea sa va intreb daca nu stiti cand se termina cu totul, cu inscrieri cu tot ce trebuie ca sa nu mai am treaba ca vreau sa plec in concediu si nu stiu cand sa imi iau bilet.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform calendarului privind admiterea in liceu 2017, in perioada 13-17 iulie 2017, se face depunerea dosarelor de înscriere la școlile la care candidații au fost repartizați si dupa inscriere poti pleca in vacanta fara nici o problema.

4 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Mai nou la vacanta de vara se zice concediulaughing

| bogdan88 explică (pentru jon987654321):

Era vorba ca merg in Grecia...

| jon987654321 a răspuns (pentru bogdan88):

Da dar mergi in vacanta nu in concediu, cam prin iulie afli la ce liceu intri

| Negrui_Tony_1998 a răspuns:

Acuma doi dupa ce s-a dat examenul din clasa a 8-a, dupa rezultate si așa trebuie sa te duci intr-o zi la scoala pentru inscriere.
La mine au fost 2 saptamani după rezultate.
Normal te anunță dirigintele.
Apropo daca esti clasa a 8-a ai vacanță nu concediu