| Edward251 a întrebat:

Am si eu o intrebare sa zic asa, am aproape 15 ani si 1.84, sunt prea inalt? Si cam cat o sa continui sa cresc?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Esti inalt la 1.84. Dar asta nu inseamna ca esti,, prea inalt,,. Chiar daca probabil esti cel mai inalt din grupul tau de prieteni, nu trebuie sa fie o chestie care sa te deranjeze, esti special. Nu e rau sa fii inalt. Nu este o regula a inaltimii atat timp cat esti o persoana buna in general.
Si avand in vedere varsta ta, da, este posibil sa te mai inalti. Dar nu este o regula. E gena cumva. Probabil ca ai pe cineva inalt in familie. Este foarte posibil sa semeni cu tatal tau la inaltime. Oricum, nu te stresa cu asta, esti ok.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu esti deloc "prea inalt", esti inalt pentru cei 15 ani pe care ii ai, dar ca barbat esti abia mediu de inaltime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E frumos să fii înalt. happy

Răspuns utilizator avertizat