| halooha a întrebat:

am si eu o intrebare si va rog sa ma ajutati cate bomboane este in cutia de bomboane Vanessa Palace care se gaseste la Lidl va rog mult sa-mi raspundeti

8 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Buna se gasesc vreo 30 am luat si eu odata sunt foarte bune. Fundita?

| yo547 a răspuns:

Se vede.

| mary4048 a răspuns:

Formularea corecta este:cate bomboane sunt...numarul oricum nu-l stiu...ai lipsit la lectia de gramatica, cand s-a predat acordul subiectului cu predicatul?laughing)

| halooha explică (pentru mary4048):

Da ai dreptate greseala mea mersi ca mai corectat nu ma deranjeaza cand cineva o face

| mary4048 a răspuns (pentru halooha):

Ai comis-o din nou! M-ai corectat e forma corecta!

| halooha explică (pentru mary4048):

Nu imi place romana laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| monsterghost2 a răspuns: