| adrryana a întrebat:

am si eu o mica problema eu am 1, 65 si 50 de kg, iar mama imi repeta intruna ca sunt mult prea slaba, dar eu ma simt foarte bine asa cum sunt si nu mi se pare ca sunt foarte slaba cred ca exagereaza vrea sa ma ingras.Cum as putea sa o fac sa inteleaga ca ma simt foarte bine asa cum sunt si ca nu trebuie sa bag in mine ca sa ma ingras.Voi ce credeti sunt prea slaba?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca vreo 5 kg nu ar strica sa te mai ingrasi

| AdyAdeluş a răspuns:

La inaltimea ta, da esti dar ar mai trebui cel mult 3 kg.Mama ta e doar ingrijorata pentru tine. Spune-i ca vei incerca sa te mai ingras(doar spune nu trebuie si sa o faci) dar spune-i ca vei incerca. Sper ca te-am ajutat!