| mihaita94 a întrebat:

am si eu o problema
a, imcercat sa instalez jocu LEAGUE OF LEGENDS si imida o eroare la PANDO MEDIA BOOSTER
am incercat sa instalez PMB si la fel imi da eroarea aia cand incerc sa instalez jocu.
cel ai bun raspuns funditawinking!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor :(
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| Liiiax99 a răspuns:

Trebuie sa iti pui data si ora corecta si sa intrii la Network Conection si in stanga scrie Change Windows Firewall Settings. iar apoi dai la On daca ai la Off. Funda?

| FanPoP a răspuns:

Si mie imi da reluare intra si incearca pe siteul oficial:pando media boster.com

| SebyCool89 a răspuns:

Da Network conections unde e?

| SebyCool89 a răspuns:

Unde gasesc network connection?