| Rabella4you a întrebat:

Am si eu o problema cu parintii... Vreau un telefon nou si ei nu vor sa-mi cumpere pentru ca spun ca nu am nevoie.Si ma simt prost ca toti colegii mei au telefon mai performantsad Ce sa fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru incepus incerca sa nu mai fi superficiala. Nu telefonul te face interesanta, ci personalitatea.

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Astea cu telefoanele inteligente pentru adolescenti e un mod de a te sparge in figuri. Dar in fine daca toti se arunca de pe pod nu inseamna ca trebuie s-o faci si tu! Fii tu in sine. nu copia pe nimeni. totusi incearca sa-ti strangi alocatia sa-i rogi sa mai puna si ei. fa-ti banii tai. succes happy