| BlackHear7 a întrebat:

Am si eu o problema foarte mare in legatura cu driverele am instalat placa video si audio doar atat. stiu ca trebuiesc mai multe de care nici nu am auzit in fine dar Driver checker, driver genius, driver magician.detector drivers, nu m-au ajutat deloc nu au mers downloadate ce sa fac? unde le pot gasi

5 răspunsuri:
| klark7410 a răspuns:

Poti cauta drivere pentru pc-ul tau si pe site-ul firmei care a facut pc-ul...

Răspuns utilizator avertizat
| xJustJuss a răspuns:

Incearca pe tutoriale youtube, Sau scrie intrebarea pe google sub forma de raspuns.Download driver...

| RockLife a răspuns:

Banuiesc ca ai Windows XP/Vista.
Eu iti recomand Windows 7, iti instaleaza automat toate driverele.

| BlackHear7 explică (pentru RockLife):

Imi merge foarte urat W7 pentru ca am componentele slabe