| theywyd2 a întrebat:

am si eu o relatie la distanta si prietena mea a intrat la un liceu si este boboaca, ea ma iubesti si eu o iubesc si avem incredere unu' in celalalt, dar se poate intampla vreo ceva la liceul acela, sa apara altcineva in viata ei si sa ma lase? sa ma ingrijorez sau sa tac? ea mi-a spus ca o sa imi spune orice se intampla si daca o atinge vreo cineva...
nu zic de ea, zic de baietii care se vor da la ea, pentru ca este frumoasa si perfecta si multi au cam incercat sa " o fure" dar ea nu a renuntat la mine happy
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nimic, inchizi ochii si ai incredere in ea pana cand va fugi cu altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in ea.

| nhhv a răspuns:

Să ai încredere în ea. Băieți care se vor da la ea, poate că vor fi mulți, dar tu doar ar trebui să te încrezi în iubirea pe care ți-o poartă, nu te comporta imatur și n-o mustra doar pentru că a sărit un pulărău la ea. Dacă ea nu i-a dat atenție, ce mai contează?