| KungFuFighting a întrebat:

Am si eu o tarabana si nu stiu sa cant la ea prea bine, imi puteti da un link cu clipuri care sa ma ajute sa invat cantece?

Va Multumesc Mult! app Funda+Voturi

5 răspunsuri:
| c4t4lin a răspuns:

Pai cu cat ai cumparat`o si cate suruburi are (pe margine)?

| c4t4lin a răspuns:

Uita-te la cat mai multe videoclipuri cu tarabana si o sa-ti intre in cap melodia...mai greu eu cu coordonarea mainilor! http://www.youtube.com/watch?v=bEmENjTVAOc

| AlxMro a răspuns:

Tutorial tarabana pe google. ps: De unde ai tarabana big grin?

| KungFuFighting explică:

Pai tarabana e cumparata din bucuresti sir

| mihai199516 a răspuns:

Sincer sa fiu trebuie sa ai muzica si ritmul in sange asa nici odata nu o sa canti bine la tarabana si app vreau si eu o tarabana la mana a 2 a cam la 30-35 de lei noi